Naše služby k osvetleniu

Návrh osvetlenia

Zariaďujete interiér a hľadáte svietidlá, ktoré doň dokonalo dizajnovo zapadnú a zároveň priestor optimálne osvetlia? Túžite mať istotu, že budú ladiť s ostatným zariadením a prinesú vám aj používateľský komfort? Radi vám vypracujeme návrh osvetlenia na mieru.

Mám záujem

Pri navrhovaní osvetlenia na mieru sa pozeráme na svietidlá komplexne. Zohľadňujeme, ako svietidlá vyzerajú, aké majú technické parametre, aká je ich cena a či sa realizácia zmestí do vášho rozpočtu. Tak, aby všetko dávalo zmysel. A svetlo.

ČÍTAJTE VIAC...

 
Bootstrap Themes

Odborné poradenstvo

V čom je toto závesné svietidlo pre mňa lepšie ako toto? Stačí mi do obývačky? A bude sa mi tam vôbec hodiť? Odborníci v CASCA vám prinesú odpovede na tieto otázky a prevedú vás celým nákupom.

Nielen počas návštevy predajne, ale i online sa môžete spoľahnúť na naše poradenské služby, postrehy či návrhy. Za Olymp našich poradenských služieb považujeme návrh osvetlenia na mieru, ktorý vám pri nákupe svietidiel v CASCA vypracujeme zadarmo.

ČÍTAJTE VIAC...

Služby architektom

Ste architekt alebo dizajnové štúdio, ktoré má záujem o spoluprácu? Radi vám poskytneme katalógy, vzorky a komplexné poradenstvo pri vypracovaní návrhu osvetlenia pre vašich klientov. Pre spoluprácu nás kontaktujte na 0918 736 570 alebo mailom na casca@casca.sk.

ČÍTAJTE VIAC...

architekti
výpočty

Svetlo-technický posudok

Svetlo-technický posudok je skvelou pomôckou pri hľadaní vhodného osvetlenia pre väčšie priestory. Chcete vedieť, koľko a akých svietidiel budete potrebovať do vašej administratívnej budovy, aby zabezpečili potrebné osvetlenie? Alebo do obchodných priestorov? Či dokonca do výrobných hál alebo skladov? Využite našu službu svetlo-technických výpočtov.

ČÍTAJTE VIAC...

Montáž svietidiel

Nedokážete si svietidlo namontovať svojpomocne, prípadne nemáte zabezpečeného odborníka? Siahnite po službách našich technikov. Svietidlá zakúpené v CASCA vám precízne, spoľahlivo a trvácne nainštaluje tím našich odborníkov. Vďaka svojim skúsenostiam zvládnu inštaláciu osvetlenia do akéhokoľvek podkladového materiálu, dokonca i v ťažšie prístupných priestoroch.

ČÍTAJTE VIAC...

montáž
servis

Servis svietidiel

Každé svietidlo sa môže pokaziť – aj to najkvalitnejšie. Hoci sa toto riziko snažíme minimalizovať výberom značiek svietidiel, ktorým dôverujeme, technickým problémom sa nedokáže vyhnúť ani náš sortiment. Preto našim zákazníkom ponúkame záručný a pozáručný servis svietidiel kúpených v CASCA. Rýchly, odborný a proaktívny.

ČÍTAJTE VIAC...