Svetlo-technické výpočty

výpočty

Výpočet pre optimálne osvetlenie

Navrhnúť optimálne riešenie osvetlenia priestorov si vyžaduje aj vhodné technické zázemie. Správne umiestnenie rozvodov elektriny s vývodmi na jednotlivé svietidlá si najmä pri veľkých otvorených priestoroch vyžaduje viacero zdrojov svetla. Iba tak bude osvetlená celá plocha rovnomerne a dostatočne. A to isté platí i pri rozľahlom bodovom osvetlení. Ako na to?

Pripravíme vám podklady na inštaláciu elektrických rozvodov, ktoré zabezpečia optimálny svetelný výkon v každej časti priestoru. Práve na tieto podklady používame svetelno-technický výpočet. Vždy zohľadňujeme nielen špecifiká daného priestoru, ale tiež parametre zvolených svietidiel. Iba tak je svetelno-technický výpočet presný.

Svetelno-technický výpočet je takmer nutnosťou v každom väčšom priestore, ako výrobná hala, podzemná garáž či sklad. Ak je prevedený správne, postará sa o to, aby bol na každom kúsku dostatočný svetelný výkon. Výsledkom výpočtu tak je presné množstvo zvolených svietidiel a tiež, návod, kam ich umiestniť. Ide tak o výborný podklad pre elektrikárske a inštalatérske práce. Máte záujem o svetelno-technický výpočet? Navštívte našu predajňu alebo nás kontaktujte.