Návrh osvetlenia na mieru

Odborne poradíme a navrhneme

Zariaďujete interiér a hľadáte svietidlá, ktoré sú nielen krásnym dizajnovým doplnkom, ale priestor aj optimálne osvetlia? Osvetlenie priestoru si vyžaduje komplexné riešenie: estetické, funkčné a používateľsky príjemné.

Pri našich návrhoch osvetlenia na mieru berieme ohľad na dizajn svietidiel i na technické parametre. Naším cieľom je vytvoriť harmóniu medzi svietidlami, interiérom a používateľom. Výsledkom tak sú optimálne svetelné podmienky, estetické kritérium a tiež spokojný používateľ.

 
Bootstrap Themes

Individuálny prístup

Pri návrhu osvetlenia na mieru komunikujeme s klientom, snažíme sa nájsť individuálne riešenie. Sústredíme sa tiež na dispozičné riešenie a štýl priestoru. Iba tak dokážeme priniesť očakávaný výsledok. V prípade, že priestor ešte navrhuje architekt alebo dizajnér, radi sa budeme spolupodieľať na tvorbe návrhu osvetlenia.

 

Návrh zadarmo?

Návrh osvetlenia na mieru vám ponúkame pri nákupe svietidiel v CASCA zadarmo. Výsledkom bude konkrétne riešenie osvetlenia pre konkrétny priestor aj s predbežnou cenovou ponukou. Tá sa ešte môže upraviť po konzultácii s klientom. Máte záujem o návrh osvetlenia? Kontaktujte nás.

Návrhy