Prevedieme vás celým nákupom

Vybrať správny systém osvetlenia nie je jednoduché. Aký typ osvetlenia je pre mňa najlepší? Ktoré svietidlo sa dizajnovo hodí do môjho interiéru? A ako ho dokážem najlepšie ovládať? Odpovede na tieto otázky vám v predajni CASCA pomôže nájsť tím našich odborníkov na interiérové a exteriérové osvetlenie.

 
Bootstrap Themes

V showroome si svietidlá obzriete a vyskúšate naživo, naši odborníci vám vysvetlia výhody a nevýhody konkrétnych riešení pre váš priestor. Samozrejmosťou sú aj názorné ukážky, vďaka ktorým si napríklad porovnáte účinnosť svetelných zdrojov – klasických žiaroviek a LED technológií. V našej ponuke nájdete i doplnkové svietidlá či rôzne formy podsvietenia pomocou LED pásov.

Čoraz populárnejšie sú systémy regulácie osvetlenia, ktoré robia život jednoduchším a kvalitnejším. Svetlo nás ovplyvňuje viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Prispieva ku kvalitnejšiemu spánku, lepšej koncentrácii a tiež vyššej kvalite života. So systémami regulácie dokážete meniť intenzitu osvetlenia podľa potreby pre vyššiu spokojnosť. Či pracujete, alebo pozeráte večer film. Prezradíme vám plusy a mínusy jednotlivých systémov.

Poradenstvo